Comodo SSL

Comodo PositiveSSL Sertifikası

Positive SSL {Alan Adı Doğrulayan - Domain Validated (en düşük seviye)} – Şirketin alan adını kontrol ettiğini doğrular. Bu bir DCV (Domain Control Validation – Alan Adı Kontrol Doğrulaması) e-postası ile onaylanır. Alan Adı whois bilgisinde kayıtlı e-posta adresine veya 5 tane onaylanmış DCV adreslerinden birisine yollanır. Positive Wildcard sertifika ile site 10.000 dolar garanti bedeli ile korunacaktır.

Comodo PositiveSSL Wildcard

Wildcard herhangi.netopsiyon.com.tr adresi için kullanılabilir. Yıldız (*) sınırsız alt alan adını simgelemektedir. *.comodo.com.tr gibi.
Positive Wildcard sertifika ile site 10.000 dolar garanti bedeli ile korunacaktır.

  • Sadece domain adını doğrulayan ve Wildcard Sınırsız alt-alan adını kapsayan sertifika tipidir. Bir sertifika tek bir alan adı ve bu alan adı için sınırsız alt-alan(1 ana domain ve 99 subdomain koruması) adını kapsar. www.netopsiyon.com.tr tek bir alan adıdır. Positive Wildcard Sertifikası (Domain doğrulayan)
Comodo PremiumSSL Wildcard

Wildcard herhangi.netopsiyon.com.tr adresi için kullanılabilir. Yıldız (*) sınırsız alt alan adını simgelemektedir. *.netopsiyon.com.tr gibi.
Premium Wildcard sertifika ile site 250.0000 dolar garanti bedeli ile korunacaktır.

  • Hem alan adı, hem de firma bilgilerini doğrulayan ve sınırsız alt-alan adını kapsayan sertifika tipidir. Bir sertifika tek bir alan adı ve bu alan adı için sınırsız alt-alan (1 ana domain ve 99 subdomain koruması) adını kapsar. www.netopsiyon.com.tr tek bir alan adıdır. Premium Wildcard Sertifikası (Organizasyon Doğrulayan)
Comodo InstantSSL Pro

Instant Pro SSL {Organizasyon Doğrulayan - Organization Validated (orta seviye)} – Tek bir alan adını kapsayan SSL sertifikasıdır. Şirket alan adı doğrulaması haricinde şirketin ticaret kayıtları da kontrol edilir. Tubiba, Yellowpages veya
İTO kayıtları kontrol edilir ve şirketin varlığı onaylanır.
Instant Pro SSL ile site 100.0000 dolar garanti bedeli ile korunacaktır.

Comodo EV SSL

EV SSL {Genişletilmiş Doğrulama - Extended Validation (en yüksek seviye)} – Tek alan adı / çoklu alan adını kapsayabilen ve en gelişmiş güvenlik ve güven sağlayan çoğu tarayıcıda adres çubuğunu yeşil renge çeviren sertifikadır. Organizasyon doğrulamadaki gibi 3. Parti güvenilir kaynaklardan doğrulama yapılır. Tubiba, Yellowpages veya İTO kayıtları kontrol edilir ve şirketin varlığı onaylanır. EV Request Form(İstek Formu) ve EV Subscriber Agreement Form (Üye Anlaşma Formu) imza yetkilisi tarafından doldurulup imza ve kaşelenir. Tarayıcı üzerinden görsel olarak onaylama yapılır. Yeşil adres çubuğu haricinde güven logosu da (Corner of Trust) kullanılabilir.
EV SSL ile site 250.000 dolar garanti bedeli ile korunacaktır.

Domain Doğrulayan UCC SSL

DV Unified Communications (UCC) (Domain Doğrulayan) – Sadece domain adını doğrulayan ve Microsoft ve Comodo tarafından tavsiye edilen MSX 2007 ile çalışan çoklu mail sunucuları için sertifikadır. İlk satın almada 3 FQDN kapsar. Exchange 07 ve sonrası için özel hazırlanmıştır ve bütün mobil cihazlarda çalışmaktadır. mail.domainadı.com gibi bir domainde UCC sertifika kullandığınızda mail içeriği ile birlikte şifrelenip korunur ve mail 3. kişi tarafından çalınsa da içeriğindeki bilgiye erişilemez. Bu sayede yazışmalarınızın gizliliği korunmuş olur.

Organizasyon Doğrulayan UCC SSL

Unified Communications (UCC)(Organizasyon Doğrulayan) – Hem domain adı, hem firma organizasyonu doğrulayan ve Microsoft ve Comodo tarafından tavsiye edilen MSX 2007 ile çalışan çoklu mail sunucuları için sertifikadır. İlk satın almada 3 FQDN kapsar. Exchange 07 ve sonrası için özel hazırlanmıştır ve bütün mobil cihazlarda çalışmaktadır. mail.domainadı.com gibi bir domainde UCC sertifika kullandığınızda mail içeriği ile birlikte şifrelenip korunur ve mail 3. kişi tarafından çalınsa da içeriğindeki bilgiye erişilemez. Bu sayede yazışmalarınızın gizliliği korunmuş olur.

PositiveSSL Multi-Domain

DV Multidomain SSL {Domain Doğrulama -} Çoklu alan adlı sertifikaları ile tek bir sertifika ile defaultta 3 domain olarak 100 etki alanlarına kadar (domain) güvenliğini sağlar . domain.com www.domain.com, domain.net ve secure.domain.net gibi domainlerin güvenliğini sağlar.

Powered by WHMCompleteSolution