RapidSSL

Ücretsiz RapidSSL Sertifikası

Ücretsiz RapidSSL, e-ticaret siteleri, Microsoft OWA FBA, SSL VPN...vb gibi pilot ortamlarınızda kolayca deneme yapabileceğiniz, 30 günlük SSL test servisidir. 30 gün sonunda ücretsiz SSL Sertifikanız kullanım dışı kalacaktır. 30 gün süreli olan Ücretsiz SSL, RapidSSL ile eşdeğer bir üründür. Önceden SSL üretilmiş ve sertifikası aktif olarak kullanılan bir alan adı için güvenlik nedeni ile Ücretsiz SSL Sertifikası üretebilmeniz mümkün değildir. Ücretsiz RapidSSL Sertifikasını sadece deneme amaçlı olarak, önceden SSL Sertifikası üretilmemiş bir alan adı için alabilirsiniz.

RapidSSL Certificate

RapidSSL endüstri standardı 128/256 bit tek kök SSL sertifikasıdır. RapidSSL sertifikaları günümüzde kullanılan birçok tarayıcı dahil olmak üzere yaklaşık %99 oranında tanınmaktadır. x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemciye göre 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.
RapidSSL giriş seviyesi web siteleri için en ideal çözümdür.

RapidSSL Wildcard Certificate

RapidSSL Wildcard Sertifikaları ise tek bir sertifika ile aynı domain altındaki subdomainlerde sınırsız sayıda güvenlik sağlar.