WHMSonic Lisans Yönetimi Güncellendi

Whmsonic lisans yönetim sayfası eş zamanlı lisans kontrolü desteğiyle aktif hale getirilmiştir. Ekstra olarak IP değişiminde destek talebi gönderimi basitleştirilmiştir.

4th Apr 2014
Windows Reseller Hosting Paketleri Yenilendi!

Sizlerden gelen görüşler, istekler ve paket isteklerine istinaden Windows Reseller Hosting Paketlerimiz yenilendi. 5 Hosting, 10 Hosting, 25 Hosting, 50 Hosting açma limitli paketler yeniden düzenlendi ve yeni Sınırsız hosting açabileceğiniz paketler değiştirildi. Paketlerimize buraya tıklayarak ... Devamını Oku »

4th Oct 2013
WhmSonic Aylık Lisansı

İstekleriniz üzerine Whmsonic Aylık Lisans satış hizmetimiz aktif hale getirilmiştir. Whmsonic lisansı almak ve incelemek için buraya tıklayın. Lisanslarınızı sorun anında destek almak için WHMSonic yetkili satıcılarından almaya özen gösteriniz. WHMSonic partner listesine ulaşmak için buraya ... Devamını Oku »

20th Sept 2013
Mobil Sitemiz (Test Yayını)

Netopsiyon mobil web sitemiz TEST yayınına başlamıştır. Sitemize cep telefonunuzdan girdiğinizde otomatik olarak mobil sitemize yönlendirileceksiniz. Mobil web sitemizde, alan adı yönetimi, hizmet yönetimi, ödemeler ve yeni siparişler olmak üzere mevcut sitemizde yapabildiğiniz bütün işlemleri ... Devamını Oku »

14th Sept 2013
1 2 3

Powered by WHMCompleteSolution