Hosting Paketleri

PHP Hosting PHP Hosting paketlerimizde PHP5, HTML, Ruby On Rails, Phyton ile hazırlamış olduğunuz sayfaları barındırabilirsiniz. Linux paketleri genelde wordpres, joomla, drupal gibi yazılımlar için tercih edilir. Veritabanı yazılımı olarak MySQL ve PostgreSQL kullanılmaktadır. Linux hosting sunucularımızda panel olarak cPanel ve tema olarak RvSkin kullanılmaktadır.
ASP Hosting ASP Hosting paketlerimizde ASP, .Net 1.1 / 2.0 / 3.5 / 4.0 sürümleri ile hazırlamış olduğunuz sayfaları barındırabilirsiniz. Windows paketleri genelde asp ve asp.net için kullanılmaktadır. Windows hosting sunucularımızda veritabanı olarak MsSQL 2005 ve MySQL kullanılmaktadır. Windows hosting sunucularımızda panel olarak PLESK kullanılmaktadır.
Radyo Hosting Hosting sunucularından bağımsız sunucularda, AutoDJ destekli, WHMSonic Kontrol Panelli, Radyo Yönlendirme özelliği olan, Winamp, Media Player, Quicktime, RealPlayer programlarıyla çalışabilen, sitenizde kullanmak için Flash Player ekleyebileceğiniz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Radyo hosting sunucularımızda panel olarak WHMSonic kullanılmaktadır.
Linux Reseller Hosting Linux Reseller paketlerimizde PHP5, HTML, Ruby On Rails, Phyton ile hazırlamış olduğunuz sayfaları barındırabilirsiniz. Linux paketleri genelde wordpres, joomla, drupal gibi yazılımlar için tercih edilir. Veritabanı yazılımı olarak MySQL ve PostgreSQL kullanılmaktadır. Linux hosting sunucularımızda panel olarak cPanel ve tema olarak RvSkin kullanılmaktadır.